DHN vacature : gezocht kwaliteitsfunctionaris voor een huisartsenpost in regio Rotterdam
28 april 2017
Heb je ervaring op het gebied van kwaliteitsmanagement en affiniteit met huisartsenzorg?
DAN HEBBEN WIJ EEN BOEIENDE UITDAGING VOOR JOU
Quasir zoekt per direct een innovatieve, flexibele, ondernemende, zelfstandige kwaliteitsfunctionaris (regio Rotterdam | 8 uur per week)
De sollicitatiegesprekken worden z.s.m. gepland.
Reacties – voorzien van motivatie en CV – kun je door het sollicitatieformulier in te vullen op www.quasir.nl.
Voor deze functie gelden, naast hetgeen beschreven is in het algemene functieprofiel van de klachtenfunctionaris van Quasir, de volgende extra eisen:
“De kwaliteitsfunctionaris is verantwoordelijk voor het uitvoeren en bewaken van het kwaliteitsbeleid, protocollen en procedures. Tevens is de kwaliteits- en klachtenfunctionaris verantwoordelijk voor het op zodanige wijze, binnen de kaders van de Wet kwaliteit, klachten en geschillen zorg (Wkkgz), adviseren en ondersteunen van de directie en het management, opdat het werken conform de kwaliteitseisen gestimuleerd wordt en de (medische) dienstverlening verder professionaliseert. NB: De zorgaanbieder blijft eindverantwoordelijk voor de medische aspecten van de dienstverlening (op basis van Wet BIG).”
Voor meer informatie: Marijke Levelink, manager Quasir, 06-40097867.